Kontakt
JAGUAR
NOVÝ JAGUAR I‑PACE

ŠPIČKOVÉ VÝKONNÉ SUV S RYZE ELEKTRICKÝM POHONEM.
JAGUAR
NOVÝ JAGUAR E-PACE

PRVNÍ KOMPAKTNÍ SUV ZNAČKY JAGUAR NABÍZÍ JEDINEČNOU KOMBINACI ATRAKTIVNÍHO VZHLEDU, AGILITY A DYNAMICKÉHO ZÁŽITKU Z JÍZDY.
JAGUAR
JAGUAR XF SPORTBRAKE

NOVÝ MODEL S OSOBITÝM DESIGNEM, DYNAMICKÝMI JÍZDNÍMI VLASTNOSTMI A NEJMODERNĚJŠÍMI TECHNOLOGIEMI.
JAGUAR
JAGUAR F-PACE

LUXUSNÍ VÝKONNÉ SUV NABÍZEJÍCÍ PRAKTIČNOST A EFEKTIVITU.

JAGUAR
NOVÝ F‑TYPE
PRVNÍ KOMPAKTNÍ SUV ZNAČKY JAGUAR NABÍZÍ JEDINEČNOU KOMBINACI ATRAKTIVNÍHO VZHLEDU, AGILITY A DYNAMICKÉHO ZÁŽITKU Z JÍZDY.

Vítáme Vás na stránkách firmy AUTOKOMPLEX Matějka s.r.o.jediného autorizovaného prodejce a opravce vozů Jaguar v Olomouckém kraji.

Srdečně Vás zveme do našeho dealerství, kde se můžete přesvědčit nakolik plníme naše předsevzetí - poskytování služeb na špičkové úrovni s individuálním přístupem k potřebám zákazníků. Ve společnosti AUTOKOMPLEX Matějka na Vás čeká příjemný personál a samozřejmě modely značek Jaguar a, které si můžete beze spěchu prohlédnout nebo vyzkoušet při testovací jízdě. Zkrátka nepřijde ani Váš vůz – ve značkovém servisu se mu dostane péče specialistů, kteří s ním budou zacházet jako v rukavičkách.

 Na nákup nového vozu Vám nabídneme různé možnosti finacování. Váš současný vůz vykoupíme, případně zprostředkujeme jeho komisní prodej. Na Vaše přání Vás zastoupíme při přihlášení nového vozu do evidence.

Doufáme, že Vás spolehlivost a kvalita našich služeb přesvědčí, abyste ty méně příjemné věci, které obnáší vlastnictví vozu, nechali na nás a svůj vůz si užívali jen pro radost a užitek.

Těšíme se na setkání s Vámi!