Kontakt

Tři akční nabídky pro model E-PACE.

VÍCE INFORMACÍ 

Jaguar I-PACE

Představujeme první ryze elektrické výkonné SUV značky Jaguar.

ZJISTĚTE VÍCE 

NOVÝ JAGUAR XE

Nejvyspělejší, nejhospodárnější a nejkultivovanější
sportovní sedan, jaký kdy značka Jaguar vyrobila.

ZJISTĚTE VÍCE 

THE ART OF PERFORMANCE TOUR

Jste připraveni nadchnout své smysly? The Art of Performance Tour dorazí i k vám.

ZJISTĚTE VÍCE 

Vítáme Vás na stránkách firmy AUTOKOMPLEX Matějka s.r.o.jediného autorizovaného prodejce a opravce vozů Jaguar v Olomouckém kraji.

Srdečně Vás zveme do našeho dealerství, kde se můžete přesvědčit nakolik plníme naše předsevzetí - poskytování služeb na špičkové úrovni s individuálním přístupem k potřebám zákazníků. Ve společnosti AUTOKOMPLEX Matějka na Vás čeká příjemný personál a samozřejmě modely značek Jaguar a, které si můžete beze spěchu prohlédnout nebo vyzkoušet při testovací jízdě. Zkrátka nepřijde ani Váš vůz – ve značkovém servisu se mu dostane péče specialistů, kteří s ním budou zacházet jako v rukavičkách.

 Na nákup nového vozu Vám nabídneme různé možnosti finacování. Váš současný vůz vykoupíme, případně zprostředkujeme jeho komisní prodej. Na Vaše přání Vás zastoupíme při přihlášení nového vozu do evidence.

Doufáme, že Vás spolehlivost a kvalita našich služeb přesvědčí, abyste ty méně příjemné věci, které obnáší vlastnictví vozu, nechali na nás a svůj vůz si užívali jen pro radost a užitek.

Těšíme se na setkání s Vámi!